DOCUtv-LOGO-PNG.png

אסופות הסרטים של דוקו טי.וי

צופים יקרים,

החלטנו לאגד עבורכם מספר אסופות סרטים, בשביל חווית צפייה מעמיקה ומאוחדת.

כל אסופה כוללת שלושה סרטים מעולים ואת שלושת השיחות שקיימנו עם יוצרי הסרטים. 

הסרטים והשיחות יהיו זמינים לרוכשי החבילות לשנה שלמה, בכל זמן שיבחרו.

 

תהנו מהצפייה,

צוות דוקו טי.וי 

פוקוס על יוצר - והפעם,

יעל קיפר ורונן זרצקי

בני הזוג יעל קיפר ורונן זרצקי יוצרים יחד כבר כשני עשורים, צוללים בעבודה משותפת אל תוך נבכי החברה הישראלית. הם לוכדים במצלמתם אנשים ונשים שלעיתים אלמלא המצלמה לא היינו מבחינים בהם, ומתמקדים בהם ובהן בגובה העיניים, במבט שחושף גיבורים אמיצים עם סיפור חיים מרתק המגלה טפח על מי שאנחנו.      

יעל ורונן פוסטרים.jpg

סרטי מסע עולמיים

מסעות חובקי עולם מתועדים בסרטים החושפים סיפורים מרתקים ומרגשים בנקודות חבויות על הגלובוס. היוצרים מזמינים את הצופים להציץ איתם למפגש עם חיים שלמים שונים מכל מה שמוכר לנו ובכל זאת כל כך מעוררים הזדהות .פליט ויטנמי שנמשה אל חופי ישראל חוזר לויטנאם, קרדיולוג במשלחת רפואית לביצוע ניתוחי לב בילדים במדינות מתפתחות, ומרכז לחינוך מחדש בסין לנערים מכורים לאינטרנט. מסעות מעוררי מחשבה וחלון לתרבות לא מוכרת.

סרטי מסע שלושה פוסטרים חדש.jpg

רפואה ואמונה

הסדרה מאפשרת הצצה לחייהם המקצועיים והאישיים-אינטימיים של אנשי הרפואה. מהאינטנסיביות הדחוסה ורווית האדרנלין של חדרי הניתוח ועד לדילמות המוסריות אל מול הפציינטים שלהם. בתוך כל אלה מתגלים הרופאים בכל האנושיות המרגשת שלהם.  

"במרחק פעימה"

"עניינים שבלב"

"ביקור בית" - כל פרקי הסדרה

פוסטרים רפואה ואמונה.jpg

חיים שלמים

האם אנשים בעשור התשיעי והעשירי של חייהם חשים זקנים? איזו פרספקטיבה מביא הגיל על חייהם? שלושה סרטים מעניקים התבוננות יוצאת דופן, מרגשת, ולא נטולת הומור בזיקנה. גיבורי הסרטים שובי לב, חייהם היו מרתקים (ועודם מרתקים, אם כי באופן שונה). סיפורם של גיבורי הסרטים גורם לצופים לשוב ולהרהר על החיים עצמם ועל משמעות הבחירות שאנחנו עושים במהלך חיינו. 

5003d452a8da016f3ed02a6385cf54e8_XL.jpg
הגלויה_האחרונה.jpg
Copy of poster final-page-001.jpg

להיות ישראלי

קיבוץ הגלויות הישראלי והשוני הרב בין אזרחי המדינה מעורר לא פעם את השאלה מה הופך אותנו לישראלים?, מה הם הקווים המאפיינים את הזהות המורכבת והחמקמקה שלנו?
שלושה סרטים עונים כל אחד בדרך אחרת תשובה לשאלת הישראליות שמגדירה אותנו. נתיבה בן יהודה בת דור הפלמ"ח מבריקה, מצחיקה וכואבת. מנתח בכיר ומבריק הבוחר לסייע כרופא קהילתי בשדרות, ותמר אריאל, שהייתה נווטת הקרב הדתייה הראשונה בחיל האוויר הישראלי. שלושתם מייצרים את הפסיפס הבלתי אפשרי שאנחנו.

להיות ישראלי חבילה.jpg

תל אביב של פעם

תל אביב בשנות השישים של המאה שעברה הייתה עיר קטנה וסוערת מיצירתיות. בין כסית לקפה פינתי משוררים, אמנים ויוצרים שוטטו, לגמו תה וקוניאק, התאהבו, וכתבו את מה שהפך ליסודות המרגשים והסוחפים של התרבות הישראלית. 
הקשרים בעבותות של שירה בין תרצה אתר לאביה נתן אלתרמן, היעלמותו של המפיק האגדי גיורא גודיק, וסודו של הסופר יעקב שבתאי מעניקים יחד ריחוף מעל פרק מרתק בחיי העיר והשפה העברית והרוח.

תל אביב של פעם.jpg